A Plus Magazin

“YILDIZ ABLA’DAN” TUĞÇE ÖZER

“YILDIZ ABLA’DAN” TUĞÇE ÖZER
23 Ağustos 2020 - 11:16

Locca Records’un yapımcılığını üstlendiği; sözü, bestesi ve yorumu Tuğçe Özer’e ait 21 Ağustos’ta yayına giren ve  Müzik piyasalarını alt üst eden  “Yıldız Abla’dan”  şarkısı  sektöre de canlılık getirdi.

 Yaklaşık 6 aydır şarkı ve klip  üzerinde çalışma yapıldığını söyleyen Tuğçe Özer, “Bu çalışmamızda en büyük destekçim, yapım şirketimiz Locca Records’a ve çalışma arkadaşlarıma sonsuz teşekürler ediyorum” dedi. Aranjesi Fırat Deniz Haznedaroğlu’na ait olan şarkının yönetmenliğini ise Serdar Börcan üstlendi.

  “Yıldız Abla’dan” şarkısının Sözü ve müziğini kendisinin yazdığını söyleyen  Tuğçe Özer “Bu başarıyı  bekliyorduk, şarkı şimdiden  her yerde çalınmaya başladı. Bu alın terindeki başarı; yapım şirketim ve ekibimize aittir. Emeği geçen geçen Başta Ömer Ciğeri ve menajerim Ersin Özel’e sonsuz teşekürler ediyorum. Bir teşekkürümüz de  bizim için olmazsa olmaz olan ve “Yıldız Abla’dan” şarkımızı  YouTube’da 24 saatte izlenme rekoru kırdıran çok sevgili dinleyicilerimize ve izleyicilerimize gelsin. Allah’ın izniyle Bomba gibi geliyoruz” şeklinde konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.