A Plus Magazin

Victoria’s Secret’ın En Sevilen Kokusu Bombshell’in En Yeni Hali; Bombshell Paradise!

Victoria’s Secret’ın En Sevilen Kokusu Bombshell’in En Yeni Hali; Bombshell Paradise!
19 Ağustos 2019 - 10:54

St. Tropez sahili, bikini, güneş, tropik çiçek kokuları ve her gün batımını yakaladığınız bir yaz hayal edin… İşte bütün bunlar, Victoria’s Secret’ın Bombshell ailesinin en yeni üyesi, sınırlı sayıda üretilen Bombshell Paradise’ın ilhamı. İçeriğindeki tazelik veren greyfurt ve siyah frenk üzümü notalarını tropikal vadi zambağının etkileyici kokusuyla harmanlayan Bombshell Paradise, büyüleyici kokusuyla sizi etkisi altına alacak. Taze meyve ve çiçek kokularının kurutulmuş odun notalarıyla buluşmasının sonucunda ortaya çıkan benzersiz birleşiminin, Bombshell’in ana içeriklerinden biri olan çam kokusuyla eşliği vazgeçilmez bir dokunuş yaratıyor. Bombshell Paradise ile yazın mutluluk ve enerji veren tüm güzel hisleri teninize hapsedeceksiniz.

Bombshell Paradise kokusu, parfümünün yanı sıra vücut losyonu ve vücut spreyi alternatifleriyle karşınıza çıkıyor ve yazın vazgeçilmez kokusu olmaya hazırlanıyor!

Yepyeni Bombshell Paradise 20 Ağustos’ta mağazalarda…

Victoria’s Secret Hakkında:

Victoria’s Secret, iç giyim ve güzellik ürünleri konusunda lider bir marka olarak modadan ilham alan modern koleksiyonları, prestijli parfüm ve kozmetikleri, tanınmış süper modelleri ve dünyaca ünlü defileleri ile alanındaki öncülüğünü sürdürüyor. Lbrands grubuna dahil olan Victoria’s Secret markasının dünyada 1500’den fazla iç çamaşırı ve güzellik mağazası olup hızla büyümeye devam etmekte.

Türkiye Victoria’s Secret’la ilgili detaylı bilgi için:

www.victoriassecret.com.tr

www.instagram.com/victoriassecretturkiye

www.youtube.com/c/victoriassecretturkiye

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.