A Plus Magazin

TÜRKİYE’DE BİR İLK: “KIYMETLİ TAŞ MÜZAYEDESİ”

TÜRKİYE’DE BİR İLK: “KIYMETLİ TAŞ MÜZAYEDESİ”
15 Kasım 2020 - 20:26

Uzman gemolog ve eksperler tarafından “ARTHILL” için özel olarak titizlikle seçilmiş, ekspertiz değeri 2 milyon USD’nin üzerinde uluslararası en geçerli ve güvenilir sertifikalara* sahip her biri birer sanat eseri, en üst kalitede ve özelliklerde 120 adet pırlanta, safir, yakut, zümrüt gibi kıymetli taşlar “1 USD” açılış fiyatı ile satışta.

2019’da FORBES’a da konu olan Türkiye’nin dünya antika ve sanat pazarındaki en önemli temsilcisi “ARTHILL MÜZECİLİK / ARTHILL MUSEOLOGY” 09-22 Kasım 2020 tarihleri arasında yine çok ses getirecek bir müzayedeye imza atıyor. 

Müzayedelerinde satışa sunduğu sıra dışı ve paha biçilmez eşsiz eserler ile kırılan rekorlarla ünlenen ARTHILL MÜZECİLİK bu kez de satış rekorları kıracak, çok sayıda ünlü koleksiyoner, sanatsever, mücevher meraklısı ve yatırımcının katılacağı ele geçmez güzellikteki 120 adet kıymetli taştan oluşan bir koleksiyonu satışa sunuyor. Koleksiyondaki kıymetli taşlardan en dikkat çekeni ise tüm taşlar gibi 1 USD. açılış fiyatı ile beğeniye sunulan “Rapaport Pırlanta liste fiyatı 655.000 USD” olan 10.08 carat büyüklüğündeki pırlantadır. Türkiye’de ilk defa düzenlenecek müzayede de yer alan kıymetli taşları incelemek, pey vermek ve 22.11.2020 tarihinde saat 15.00’da düzenlenecek “Online Canlı Müzayede”ye katılmak için www.arthill.com.tr adresini ziyaret ediniz.

KAYIT&KATILIM
www.arthill.com.tr

Kıymetli Taş Müzayedesi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.