A Plus Magazin

SWAROVSKİ TAROT KOLEKSİYONUNU PARTİYLE DUYURDU

SWAROVSKİ TAROT KOLEKSİYONUNU PARTİYLE DUYURDU
17 Eylül 2019 - 12:56

Rakipsiz kalitesi, el işçiliği ve yaratıcılığıyla bilinen Swarovski, yeni sonbahar Tarot Koleksiyonu’nu muhteşem bir partiyle kutladı. Bu özel geceye katılan davetliler arasında Gözde Mutluer, Dilara Koçak, Batya Kebudi, Gözde Kaya, Melis Tüzunguç, Cansu Melis Karakuş, Sezgİ Sena Hasoğlu, Asena Sarıbatur, Zeynep Soylu gibi isimler bulunuyordu.

Swarovski her sezon dünyanın dört bir yanındaki modern ve güçlü kadınların hayal gücünü yansıtan bir tema seçerken, sonbahar koleksiyonu ilhamını tarotun sihrinden alıyor. Yeni sezonda kadınların bu hayallerini gerçeğe dönüştürmek için Swarovski, yeni sonbahar Tarot Koleksiyonu’nu, Sadece Tasarım’da gerçekleştirilen özel bir partiyle, markanın ruhunu ve tarot dünyasını yansıtan yaratıcı dekorasyon ve sunumlarla kutladı.

Yeni sezonun ruh halini yansıtan bu koleksiyonda silüetler, ışıltılı semboller, simgeler ve işaretler tarzı fark etmeksizin tüm kadınlara ışıltı katıyor. Korumayı simgeleyen iç içe geçmiş el tasarımıyla dikkat çeken bileklikten tarot kartlarının göz alıcı çizimlerine yeni bir boyut kazandıran küpelere ve asırlık tarot sembollerine gönderme yapan kolyeye kadar yeni sonbahar koleksiyonu simgelere birçok farklı ışıltılı yorum getiriyor. Bu çok özel koleksiyon kadınları kendi günlük ama sıra dışı stillerini oluşturmanın yanı sıra, kaderlerini şekillendirmeye davet ediyor.

Kristalin gücünün ve sihrin ışıltısının kutlandığı bu büyülü gecede davetliler tarot falı, burç dövmesi ve jonglörlük gibi deneyimlerin yanı sıra etkinliğin ruhunu yansıtan kokteyl ve ikramlarla tarot dünyasının gizemini ve yeni koleksiyonu keşfetti. 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.