A Plus Magazin

L’Occitane cilt temizleyicinizi modunuza göre seçin!

L’Occitane cilt temizleyicinizi modunuza göre seçin!
20 Ağustos 2019 - 10:33

Sabah uyandığınız anda modunuz neyse ona göre bir temizleyici seçmeye ne dersiniz? Canlanma modundaysanız kekikle harmanlanan salatalık, rahatlamak istiyorsanız bal ve incir, sakinleştirici etki için ölmez otu ve aynı sefa çiçeği, konfor ihtiyacı duyuyorsanız altın rengi yağ bazlı bir temizleyiciye ihtiyaç duyuyorsunuz demektir.

L’Occitane’nın tazelik, yumuşaklık ve konfor sunan temizleyici seçenekleri Provence’nin organik meyve ve sebzeleri ile size çok iyi bir cilt dokusu kazandırmaya geldi. 

Sabahları uyandığınız andan itibaren “tazelik” arzuladığınız günler vardır. Salatalıktan daha canlandırıcı ne olabilir? O gün mutlaka yeşil renkli formülü deneyin; salatalık ve kekik ile zenginleştirilmiş, sıvı ve jel yapısıyla,kokteyl havasında görünümlü temizleyicimizlecildinizde eğlencenin tadını çıkarın.

Modunuz, yumuşama ve rahatlama ise tatlı bal ve incirin tadını çıkarın . Kremsi ve sütlü dokusu , pembenin tatlılığı..

Konfor ihtiyacı hissettiğinizdeyse cildinizi altın, yağ bazlı temizleyiciyle içten dışa rahat hissetmenizi sağlayacak, yağlıve bitkisel dokulara emanet edin.

CANLILIK İÇİN, YEŞİLİ TERCİH EDİN!

Miceller Water, Gel to Foam..

Tazeleyici özelliği ile bilinen salatalık ve lekeleri azaltmaya yardımcı, çinko bakımından zenginkekik.. 3’ü bir arada etkiye sahip Miscellar Water ve Gel to Foam … Bu ikili ile sabaha kadar ferahlığı hissedebilirsiniz.

MICELLER WATER 200 ML

Waterproofmakyajürünlerive yanı sırave yüz,göz kapaklarıve dudaklarınızdaki tüm kirleri kusursuzca temizler… Ufak bir pamuk yardımıylatüm yüzünüze uygulayacağınız Miceller Water Cildinize yumuşacık ve canlı bir etki bırakır…

Fiyat: 136 TL

GEL TO FOAM 200 ML

Su ile bir araya geldiğinde jel yapıdan köpük kıvamına dönüşen bu temizleyici, günlük temizleme jeli 
olarak kullanılabilir. Cildin günden güne uyanmış, temiz ve canlılık ile parlayan bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.. Su ile köpürterek ve dairesel hareketlerle cilde masaj yaparak uygulayın ardından iyice durulayın…

Fiyat: 136 TL

YUMUŞAKLIK VE RAHATLAMA İÇİN PEMBE RENGİ TERCİH EDİN..

Cleansing Milk, Cream to Foam ve Face Soap…

Provence balı ve incirle zenginleştirilmiş pembe seride ,bu iki içeriğintatlı ve narin kokusunu üç üründe de hissedebilirsiniz. İncir, sakinleştirici etkisiyle, bal iseyatıştırıcı ve koruyucu yararlarıyla bilinir. 

FACE SOAP 80 gr

Biraz su ile köpürtün, katı pembe görünümünün ardında bırakarak,yumuşacık , kremsi ve beyaz bir görünüme dönüşecektir. Cildi nazikçe temizler ve yumuşacık hissettirir. Tek bir damla Palmiye yağı içermeden üretilmiştir. 

Fiyat: 111 TL 

CLEANSING MILK 200 ML

Bu zengin ve kremsi yapıdaki temizleme sütü, inatçı ve waterproof makyajı bile etkili bir şekilde temizler. İpeksi pürüzsüzlüğü ile nazikçe ciltte oluşan sebum & kirlerin( çevresel ) ciltten temizlenmesine yardımcı olur, cildi pürüzsüzleştirir. 

Fiyat: 136 TL 

CREAM TO FOAM 125 ML

Su ile birleştiğinde kremsi yapıdan köpüğe dönüşen bu temizleyici cildi nazikçe temizler, günlük kullanım için uygundur. Cildinizi adeta bir yumuşacık bir koza gibi korumaya alır.

Fiyat: 136 TL 

KONFOR İHTİYACI İÇİN

ALTIN RENGİ TERCİH EDİN ..

Oil to Milk, Eyes & Lips Bi-phasic Make up Removers

Koparıldığında bile solmayan ve yıllardır ciltteki etkileriile stariçeriğimizölmez otu ve yatıştırıcı özellikleriyle bilinenaynı sefa çiçeği bu seride bir aradalar…

OIL TO MILK 200 ML

Su ile birleştiğinde yağ kıvamından süt kıvamını alır ve cildinizi yumuşacık bırakarak temizler.. En etkili makyajı ve cildinizdeki kirleri rahatlıkla temizler ..

Fiyat: 136 TL 

EYES & LIPS BI-PHASIC MAKE UP REMOVER 100 ML 

Göz ve dudaklarınız için çok hassas bir temizleyici arıyorsanız, çift bazlı bu temizleyici waterproof makyaj ve en inatçı kirleri bile cildinizden temizler.

Fiyat: 136 TL 


ÇİFT ETKİLİ TEMİZLEME İÇİN; Oil to Milk, Cream to Foam…

Sağlıklı bir cilt ve aydınlık bir ten için şüphesiz günlük cilt temizliği en önemlisi. Çift etkili bir temizleme için, yağ bazlı temizleyici ile cildinizi makyajdan ve sebumdan, hemen ardından Cream to foamile ter ve diğer kirlerden cildinizi arındırın ve gözeneklerinizi derinlemesine temizleyin.

Bu derinlemesine temizleme ritüeli, cildi tahriş edip hassaslaştıracak görünür kirleri ve makyajı temizler ve teninizi temizleme sonrası ürünlere hazırlar.

Kadınların genel olarak cilt temizliğine sadece 20 saniye ayırdıkları biliniyor. 20 saniyelik kuralı kırıp,yüzünüzü masajla temizlerseniz L’Occitane’nın harika bitkisel içerikleri ile cildinizi şımartabilir, kan dolaşımınızı hızlandırıp, gözeneklerinizi oksijenle doldurup toksinlerden arındırabilirsiniz.

L’OCCITANE EN PROVENCE hakkında:

Gerçek Bir Hikâye…

Fransız kökenli L’OCCITANE en Provence markası, doğal içerikli güzellik ve bakım ürünleri ile kişisel bakımı keyifli bir ritüele dönüştürüyor… Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen L’OCCITANE ürünleri tamamen doğal, gerçek birer yaşam sanatı ürünleri…Ürünlerde paraben, mineral yağlar ve haysansal içerikler kullanılmıyor, ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor…

L’OCCITANE’ın gerçek hikâyesi, 1976’da, Fransa’nın güneyinde Provence bölgesinde Olivier Baussan’ın L’OCCITANE’ı yaratmasıyla başlıyor. Akdeniz topraklarından ve tekniklerinden ilham alan Olivier Baussan, doğal ve otantik, etkili ve iştahlandırıcı çekiciliği olan cilt bakım ürünlerini ve kokularını geliştiriyor…

Dünyada 2000’den fazla, Türkiye’de online dahil 36 mağazası bulunan L’OCCITANE’ın geniş ürün yelpazesinde, cilt ve vücut bakım ürünlerinden parfümlere, banyo ürünlerinden mum ve sabunlara 500’e yakın ayrı ürün seçeneği bulunuyor.

L’OCCITANE, sadece kaliteli ürünleri ile değil, şık şişe ve ambalaj tasarımları, renkli hediye paketleri ve Provence ambiyanslı nostaljik arduaz konseptli mağazaları ile dikkat çekiyor…

www.loccitane.com.tr

/loccitaneturkiye@loccitane_tr

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.