A Plus Magazin

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ ve GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Mehmet Ali NALBANT
(mali@aplusmagazin.com)

REKLAM REZERVASYON
(info@imajvizyon.com)

TEL: 0 (212) 571 82 82

A Plus Magazin, Türk Patent ve Marka Kurumu’nda 2019 119961 tescil numarası ile Mehmet Ali Nalbant adına tescilli bir marka olup İYAD İnternet Yayıncıları Derneği Yayıncı Veritabanı’nda YS-446 sıra numarasıyla kayıtlıdır.GİZLİLİK İLKELERİ – (PRİVACY POLİCY)

© Copyright 2020 aplusmagazin.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları aplusmagazin.com’a aittir. aplusmagazin.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar aplusmagazin.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
aplusmagazin.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. aplusmagazin.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.