A Plus Magazin

KordSa Sao Paolo Beton Fuarı’nda

KordSa Sao Paolo Beton Fuarı’nda
19 Ağustos 2019 - 14:18

Lastik ve inşaat güçlendirme ile kompozit teknolojileri pazarlarının global oyuncusu Kordsa, inşaat güçlendirme donatıları KraTos’u Güney Amerika’da çimento ve beton sektörünün inovatif ürünler ve teknolojilerini içeren önemli buluşmalarından biri olan Sao Paulo Beton Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluşturdu. 

Kordsa, yenilikçi sentetik fiber donatıları KraTos ile Sao Paulo Beton Fuarı’na katıldı

Lastik ve inşaat güçlendirme ile kompozit teknolojileri pazarlarının global oyuncusu Kordsa, inşaat güçlendirme donatıları KraTos’u Güney Amerika’da çimento ve beton sektörünün inovatif ürünler ve teknolojilerini içeren önemli buluşmalarından biri olan Sao Paulo Beton Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluşturdu. Kordsa’yı fuarda Brezilya’daki şirketi olana Kordsa Brasil S/A temsil etti.

KordSa & KraTos

Güçlendirme lideri Kordsa, 14-16 Ağutos tarihleri arasında Sao Paulo’da gerçekleşen 12. Güney Amerika Beton Fuarı’na katıldı. Şirketleri, müşteri adayları ile buluşturan fuar sektör oyuncularının yeni ürünlerinin tanıtımı için ideal bir platform oluşturuyor. Dünya genelindeki 12 üretim tesisinden biri de Brezilya’da bulunan Kordsa ise Beton Fuarı’nı Brezilya’daki iş fırsatlarını yakalamak ve yeni iş kollarını fabrikası olan yerel bölgelerde de yayabilmek için bir fırsat olarak değerlendiriyor. 

Fuara, makine aletleri, hafriyat ve zemin işleme ekipmanları, beton pompaları, kesme ve katlama makineleri, kamyon üreticileri, ölçüm ekipmanları, kalıplar ve dolgular, yazılım şirketleri ve analitik laboratuvarlar dahil olmak üzere 150’den fazla segmentte yer alan 400’ün üzerindeki hazır beton tedarikçileri, çimento tedarikçileri, hazır beton ve çimento katkı tedarikçileri, tedarikçilerin ticari müşterileri, yerel ve uluslararası müteahhit şirketler, eyalet ve devlet kuruluşlarında çalışan karar vericiler katıldı. 

Kordsa fuarda yenlikçi inşaat güçlendirme donatıları KraTos’u sergiledi. Uluslararası sentetik fiber pazarında ilk Türk ürünü olan KraTos, hızlı uygulanabilirliği, kullanım kolaylığı, verimliliği, iş gücü ve yüksek performansı nedeniyle birçok prestijli projede tercih ediliyor. Kordsa standını ziyaret eden fuar katılımcıları ilk elden ve yakından Kratos’un özelliklerini öğrendiler ve Kordsa’nın sentetik fiber donatıları konusundaki yetkinliklerini görme şansını yakaladılar.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.