A Plus Magazin

ERMENOGILDO ZEGNA ARTIK EMAAR’DA

ERMENOGILDO ZEGNA ARTIK EMAAR’DA
05 Eylül 2019 - 19:19

Dünyaca ünlü lüks erkek giyim markası Ermenegildo Zegna’nın İstanbul’da bulunan en büyük ve prestijli mağazası, İstanbul’un en büyük yaşam ve alışveriş merkezi Emaar’da açıldı.

ERMENOGILDO ZEGNA

450 mağazası, Türkiye’nin en büyük timsahının bulunduğu büyük kapalı akvaryumu, ve 15 salonlu Cinemaximum Gold Class sinemasıyla İstanbul’un en büyük alışveriş merkezi Emaar’da açılan yeni Ermenegildo Zegna mağazası çağdaş mimarisi, sahip olduğu tasarım mobilyaları, eşsiz lüks erkek giyim koleksiyonları ile ziyaretçilerine ayrıcalıklı ve mükemmel deneyimleri Anadolu Yakası’nda ilk kez yaşatmayı amaçlıyor.

Ermenegildo Zegna, İstanbul’un en büyük yaşam ve alışveriş merkezi Emaar’da açtığı mağaza ile Türkiye pazarındaki yerini sağlamlaştırken Orta Doğu’da devam eden operasyonlarını da sürdürmeye devam ediyor. Ermenegildo Zegna’dan Z Zegna ve Sartoria’ya geniş bir erkek giyim koleksiyona sahip olan marka, aynı zamanda zengin aksesuar ve ayakkabı koleksiyonlarıyla da büyük beğeni topluyor.

ERMENOGILDO ZEGNA

Emaar’da lüks mağaza deneyimi

Onlarca lüks markayı bünyesinde barındıran Emaar, yeni açılan Ermenegildo Zegna mağazası ile alışveriş severlerin uğrak noktası olmaya devam ediyor. Ermenegildo Zegna’nın DNA’sından izler taşıyan mağaza, iki kattan oluşan 200 m²’lik alanıyla ziyaretçilerine konforlu bir alışveriş deneyimi sunuyor. Zegna’nın kendi mimarları tarafından ustalıkla tasarlanan yeni mağazada bulunan özel dekorlar ve tasarım vintage mobilyalar ile ziyaretçiler, Emaar’da Zegna’nın büyülü dünyasına yolcuğa çıkıyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.