A Plus Magazin

BAROK DIAMOND 50. YILINDA

BAROK DIAMOND 50. YILINDA
24 Aralık 2019 - 12:10

BAROK DIAMOND KURULUŞUNUN 50. YILINI YENİ YIL COŞKUSUYLA KUTLUYOR.

Barok Diamond, kuruluşunun 50. yılını yeni yıl coşkusuyla Carousel AVM’de bulunan görkemli mağazasında, cemiyet hayatının tanınmış simalarının katıldığı bir davetle kutladı.  

Barok Diamond Yönetim Kurulu Başkanı Corç Akdoğan ve eşi Jaklin Akdoğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davete, Türkiye’nin önde gelen mücevher markalarından biri olan Barok Diamond’ın modaya uygun, pırlanta, inci, yakut ve zümrütlerden oluşan renkli tasarımları ve yeni koleksiyonları cemiyet hayatının ve mücevher severlerin beğenisine sunuldu. Konuklar, davete özel yüzde 15 indirim ayrıcalığı ile Barok Diamond koleksiyonlarından satın alma imkanı buldular. 

Barok Diamond’ın Carousel AVM’de 21-31 Aralık tarihleri arasında devam edecek olan 50.yıl kutlamaları kapsamında mücevher severlere özel, büyük indirim fırsatları sunuluyor.

BİR BAROK HİKAYESİ…

“Barok” 16. yüzyılın ortalarından 18. yüzyılın ortalarına kadar Avrupa sanatına hakim olan ve katolik ülkelerde, mimarlık, heykelcilik, resim ve süsleme sanatları alanlarında, Rönesans dönemi klasisizmine bir tepki olarak ortaya çıkan bir üsluptur. Kelimenin kökü bir kuyumculuk terimi olan “barrueco”, İspanyolcada “işlenmemiş iri inci” anlamına gelir.

Mardin Midyat’ın kültüründen yoğrularak günümüze kadar süregelen yarım asırlık tecrübesiyle ürünlerini bir sanat eserine dönüştüren Barok Mücevher, özel tasarımcılarının ellerinden çıkan, yenilikçi ve özel tasarımlarıyla kadınların zarafetlerine şıklık katıyor. 

www.barokdiamond.com


Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.