A Plus Magazin

46. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni

46. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni
23 Eylül 2019 - 11:42

Yılın en görkemli gecesi; en iyilerin günü için geri sayım heyecanı devam ediyor. Türkiye’nin en prestijli ödül töreni Pantene Altın Kelebek’te yetenekleri ve başarıları ile adından söz ettirenler ödüllerine kavuşacak. Bu yıl 46’ıncı defa sahiplerine kavuşacak olan Pantene Altın Kelebek Ödüllerinin merakla beklenen adayları www.pantenealtinkelebekodulleri.com adresindeki yerini aldı!

Dünyanın bir numaralı saç bakım markası1 Pantene ve Hürriyet Grubu’nun iş birliğiyle, bu yıl 8 Aralık’ta Zorlu PSM’de 46’cısı düzenlenecek olan Pantene Altın Kelebek Ödül Töreniiçin heyecan sürüyor. Sürprizlerle dolu Pantene Altın Kelebek Ödülleri için bu yılın aday kategorileri açıklandı. Bu senenin en dikkat çekici kategorilerinden birisi ilk kez verilecek olan “En iyi Rap” kategorisi oldu. 

8 Aralık’ta gün en iyilerin günü olacak!

Pantene Altın Kelebek oylamasında her yıl olduğu gibi bu yıl da halkın oyları ile gün en iyilerin günü olacak. 

Pantene Altın Kelebek jürisi tarafından belirlenen adayların yanı sıra; halk oylaması sırasında jüri tarafından belirlenen isimler dışında bir isim eklemek isteyenler ‘Diğer’seçeneği üzerinden kendi adaylarını aday listesine ekleyerek oyunu kullanabilecek. 

Her kategoride en yüksek oyu alan ilk 10 aday, oylamanın ikinci aşamasına geçerek büyük gecenin kazananlarından biri olmak için oylanacak.Yıl boyunca yetenekleri ve başarılarıyla adından söz ettiren isimler, halkın ve jürinin oyları değerlendirilerek belli olacak ve 46. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödülleri ile buluşacak. Bu yıl toplam 39 kategoride yarışacak adaylar 8 Aralık gecesi ödüllerine kavuşacak.

Herkesin heyecanla beklediği, süprizlerle dolu ödül töreninin en çok ilgi çeken kategorilerinden biri olan ‘Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü’ ise bu yıl 5’inci kez sahiplerini bulacak. Yetenekleri, güçleri, başarıları ve bu yıl gösterdikleri performans dikkate alınarak değerlendirilen ödülün sahipleri; Alina Boz, Ebru Şahin ve İlayda Alişan; en iyilerin günü, Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllerini alacaklar.

Siz de Pantene Altın Kelebek Ödülleri resmi internet sitesi www.pantenealtinkelebekodulleri.com’dan oy vererek desteklediğiniz yıldızların en iyilerin gününde kazananlar yer almasını sağlayabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.